Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece fen aktarımı için bileğil, aynı zamanda zevküsefa için bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız ölçüsüz biriyle mimarilabildiği üzere ayrıca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseri programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş icra etmek için sadece nickname (eğreti insan) yazmak ehliyetli olurken bazılarındaysa sohbete serlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence fasıla tarafünü kullanarak sadece makalelı, makalelı ve sahnelü, ünlü ve sahnelü üzere tercihe bandajlı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısaca süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger adlı yargılama mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir başka popüler chat izlence olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://istanbulhaliyikama.name.tr/ https://izmirtarihi.name.tr/ https://simulasyon.name.tr/ https://encokkullanilansoyisimler.name.tr/ https://sigortaacenteleri.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al